Polowanie 08.12.2019

Polowania w naszych łowiskach coraz bardziej atrakcyjne i efektowne. Wczoraj polowaliśmy w obwodzie 129 tj Rączyna-Łopuszka Wielka (lewa strona).

Kolega prowadzący Andrzej Mroziak , pomocnik Adam Karpiak wykazali się super znajomością łowiska, przeprowadzili 4 mioty. 2 pierwsze zapowiadały że pozyskania raczej nie będzie, wiatr rządził w łowisku a tego zwierzyna raczej nie lubi, a zwłaszcza dokuczał się polującym. W 3 i 4 miocie wszyscy myśliwi zapomnieli o złej pogodzie, która dla myśliwych wg powiedzenia jest dobra albo bardzo dobra i się zaczęło, 5 dzików pozyskanych i 2 lisy.

Pokot piękny. Król polowania Rafał Bawor pozyskał 3 szt ( ten to ma szczęście, ale i strzela super), Jan Zygmunt – 1 szt i snajper z nowym karabinem(haha) Tomasz Majewski 1 szt. ( odyniec 81 kg). Lisy pozyskali kolega Piotr Ruszel i nasz lubiany sygnalista Stanisław Skóra. Po polowaniu przy wspólnym ognisku, wszyscy obecni wymieniali wrażenia zarówno z poprzedniego ( gdzie pozyskano 10 dzików) jak i dzisiejszego polowania – atmosfera wśród myśliwych zachęca do dalszych spotkań w łowisku.
Za tydzień WIDACZÓW-HUCISKO JAWORNICKIE

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wpisy członków. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz